Kullanım Şartları

Bu siteyi ziyaret edip içeriğini kullanmanız aşağıda belirtilen Mesoyca kullanım şartlarına tabidir. Bu siteyi kullanmaya başlamanız halinde kullanım şartlarını okuyup kabul etmiş sayılırsınız. Bu sitenin kullanım şartları size uymuyor veya kabul etmiyorsanız Mesoyca’yı kullanmaya son veriniz.

Bu site haber verme zorunluluğu olmadan kullanım şartlarını güncelleme, değiştirme veya ekleme yapma hakkına sahiptir.

Mesoyca yayımlanan hiçbir yazılı içerik ya da görsel için doğru veya güncel olduğunu garanti etmemektedir.

Bu sitede yer alan içerikler tedavi, teşhis, bilimsel kanıt olarak kullanılamaz. Kullanılan yazılı içerik ve görsellerden doğabilecek herhangi bir sorundan bu site veya sahipleri sorumlu tutulamaz. Bu siteyi ziyaret eden ziyaretçiler yazılı içerik ve görselleri kullanımlarından kendileri sorumludur.

Bu site yazılı içerik ve görselleri sadece bilgilendirme amaçlı yayımlayıp site ziyaretçilerinin profesyonel destek almadan önce bazı terimlere aşina olması amacıyla yayımlanmaktadır.

Bu site diğer sitelere direk ya da dolaylı yoldan bağlantı verebilir. Bu sitenin verilen bağlantıların içeriğiyle ilgili herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bağlantı verilen sitelerin kullanım şartlarını okuması ve içeriğinin ne şekilde kullanıp değerlendirileceği ziyaretçinin sorumluluğundadır.

Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içeriklerin tamamen, değiştirilerek veya ekleme yaparak izinsiz kullanımı ya da “www.mesoyca.com”a bağlantı verilmeden paylaşılması kesinlikle yasaktır.